26 Şubat 2017 Pazar
,
23
Haziran
00:26
Survivor'da Semih Öztürk yarışmaya veda mı ediyor?

Survivor'da Semih Öztürk yarışmaya veda mı ediyor?


Survivor'da sakatlanan Semih'in sağlık durumu ile ilgili son açıklama geldi..Havuzdan 'parmağım kırıldı' diyerek çıkan Semih Öztürk hemen hastaneye kaldırılmıştı. Survivor doktoru Metin Kuş ilk müdahaleden sonra 'Beni aşan bir durum' diyerek sakatlığın ciddi olduğunu belirtmişti.

SEMİH'E NE OLDU SAĞLIK DURUMU NE?

Acun Ilıcalı Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtlandığı ada konseyinde Semih Öztürk'ün son durumu hakkında "Parmağı kırılan Semih Öztürk'e operasyon yapıldı. Doktorların raporuna göre Semih ABD'ye Houston'a ameliyata da gönderilebilir" ifadelerine yer verdi.

SON KARARI DOKTORLAR VERECEK

Survivor doktoru Metin Kuş ile birlikte Dominik'deki doktorlar Semih Öztürk ile ilgili son kararı verecekler. Survivor Kıbrıs finaline 9 gün kala Semih Öztürk adaya zorunlu olarak veda edebilir. Acun Ilıcalı Semih ile ilgili son durumu doktorların belirleyeceğini söyledi.

KONSEYDE BELLİ OLACAK

Yeni bölümün fragmanında yapılan konseyde Semih Öztürk adada görünüyor ancak Acun Ilıcalı oyunlara katılamayacağını söylüyor. Yarışmaya devam edecek mi yoksa adadan ayrılacak mı yeni bölümde netlik kazanacak.

Konya Enerji
SON DAKİKA:
sanalbasin.com üyesidir