23 Şubat 2017 Perşembe
,
01
Ocak
01:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni yıl konuşmasında bitkin hali gözlerden kaçmadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni yıl konuşmasında bitkin hali gözlerden kaçmadı


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniyıl mesajı esnasında ekranlardaki görüntüsü sevenlerini üzdü.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ulusa seslendiği yeniyıl mesajı konuşmasında milli birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

Ülkenin her yönden saldırı altında olduğunun altını çizen Erdoğan, hedeflerinden kopmadıklarını belirterek parlak bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Erdoğan’ın 2017 yılının tüm ülkeye ve tüm dünyaya barış, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ettiği konuşmasındaki bitkin hali ise gözlerden kaçmadı.

AZ UYUDUĞU BİLİNİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uykuya az vakit ayırdığı sevenleri tarafından bilinen bir durum. Ancak, bu duruma alışkın olan Erdoğan’ın özellikle 2016 yılı başından bu yana bölgenin içinde olduğu durum da dâhil edildiğinde kendine ekstra mesai eklediği de yine bilinen bir gerçek.

Ancak ekranları başına Erdoğan’ın konuşmasını dinlemek için geçen sevenleri ise bu halini görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son görüntüsü sevenlerini üzdü.

Konya Enerji
SON DAKİKA:
sanalbasin.com üyesidir