23 Şubat 2017 Perşembe
,
09
Ocak
11:35
10 Ocak 2017 Konya'ya kar yağacak mı? Okullar tatil olur mu? Konya Valiliği konuyla ilgili açıklama yaptı mı?

10 Ocak 2017 Konya'ya kar yağacak mı? Okullar tatil olur mu? Konya Valiliği konuyla ilgili açıklama yaptı mı?


Konya'da Pazar günü etkili olan kar yağışı nedeniyle Konya Valiliği 09 Ocak 2017 gününü tatil ilan etti. Peki Salı günü okullar tatil olacak mı?Konya'da yaklaşık 1 aydır devam eden kar yağışı nedeniyle Konya Valiliği okulları tatil ediyor.

Kar yağışını gören öğrenciler, okulların tatil olması için neredeyse dua eder duruma gelirken Konya Valisi Yakup Canbolat'ın ne kadar sevecen biri olduğu da böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Görüntü itibari ile sert bir yapısı olduğu tahmin edilen ancak sosyal medyada öğrencilerle diyalogları güldüren Konya Valisi Yakup Canbolat aynı zamanda sosyal medyayı aktif kullanan aktif bürokratların da başını çekiyor.

Meteorolojinin tahminlerine göre Konya'ya kar Salı günü yağmaya devam edecek. Pazartesi gece saatlerinde kar yağışı beklenmiyor.

PEKİ YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Konya'da pazar günü etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle pazartesi günü merkez Karatay, Meram ve Selçuklu ilçeleri ile bir çok ilçede okullar tatil edilmişti.

Daha önceki tatil haberlerini bu saatlerde veren Valilik, 10 Ocak Salı günü ile ilgili herhangi bir tatil açıklamasında bulunmadı.

Bugün Konya'da kar yağışı olmadığı için eğitim - öğretim yarın normal devam edecek.

İŞTE METEOROLOJİNİN KONYA TAHMİNLERİ

Konya Enerji
SON DAKİKA:
sanalbasin.com üyesidir