26 Şubat 2017 Pazar
,
12
Ocak
00:34
Konyaspor'un yıldızı Fenerbahçe'ye mi transfer oldu?

Konyaspor'un yıldızı Fenerbahçe'ye mi transfer oldu?


Fenerbahçe'nin Konyaspor'un genç yıldızı Ömer Ali Şahiner'i transfer ettiği iddia edildi.Akşam saatlerinde Fotospor internet sitesi Konyaspor'un genç yıldızı Ömer Ali Şahiner'in Fenerbahçe'yle anlaştığını iddia etmişti.

İnternet sitesinin haberinde 25 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Ömer Ali Şahiner'i 16 yaşındayken de isteyen Fenerbahçe o dönemde İsmail Kartal'a takıldığı bilgisine yer verilirken haberin devamında Ömer Ali'nin yolunun tekrar Fenerbahçe'ye kesiştiği yazdı.

Fenerbahçe, 16 yaşındayken alacağını iddia ettiler

Haberde o dönemde TFF Üçüncü Lig 3. Klasman Grubu'nda mücadele eden Konya Şekerspor'un Teknik Direktörü İsmail Kartal, Fenerbahçe'nin, genç oyuncuları Ömer Ali Şahiner için kendilerine transfer teklifinde bulunduğunu iddia edilirken Konyaspor'dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Pusula Gazetesi'nin edindiği bilgiye göre ise Konyaspor'dan yapılan açıklamada yapılan habere yalanlama geldi. Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz yaptığı açıklamada Ömer Ali'nin Konyaspor'un oyuncusu olduğunu ve böyle bir transferin söz konusu olmadığını söyledi. Öte yandan Ömer Ali Şahiner konuyla ilgili olarak haberlerin tamamen yalan olduğunu söyledi.Görüşmelerin dahi olmadığını belirten Ömer Ali, bu haberin gerçeği yanıtmadığını tekrar ifade etti.

Konya Enerji
SON DAKİKA:
sanalbasin.com üyesidir