• BIST 101.566
  • Altın 260,951
  • Dolar 5,6804
  • Euro 6,3745
  • Konya 16 °C
  • Ankara 14 °C

TEOG nakil başvuruları TEOG lise nakil başvurusu işlemleri

TEOG nakil başvuruları TEOG lise nakil başvurusu işlemleri
TEOG yerleştirme sonuçları açıklandı. 1 milyon 136 bin 546 öğrenci liseye yerleştirildi. Okullar arası geçişlerde puan üstünlüğüne bakılacak. TEOG nakil başvuruları ne zaman yapılacak?
 
TEOG yerleştirme sonuçları açıklandı. 1 milyon 136 bin 546 öğrenci liseye yerleştirildi. Okullar arası geçişlerde puan üstünlüğüne bakılacak.
 
TEOG nakil başvuruları ne zaman yapılacak? TEOG yerleştirme sonuçları öğren. TEOG Tercih Sonuçları açıklanıyor. TEOG Sorgulama Ekranı! TEOG tercih sonuçları öğren, TEOG sonuçları, Velilerin ve binlerce öğrencinin sabırsızlıkla beklediği TEOG tercih sonuçları açıklanıyor. MEB TEOG takviminde sonuçların 22 Ağustos tarihinde açıklanacağını daha önce duyurmuştu.

TEOG TERCİH SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

TEOG SINAV SONUCUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN


TEOG Yerleştirme Sonucu sorgulama ekranına haberimizden ulaşabilirsiniz. MEB TEOG Tercih sonuçları... TEOG Tercihleri sona erdi, lise adaylarının heyecanlı bekleyişi başladı. TEOG Tercihleri açıklandı mı? Lise adayları heyecanla beklediği TEOG Yerleştirme sonuçları açıklanıyor mu? TEOG Sınav Sonuçları, TEOG Yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? TEOG Tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? 2014-2015 TEOG Yerleştirme Takvimi. 2014 TEOG Tercih sonuçları. TEOG Yerleştirme sonuçları. Milli Eğitim Bakanlığı Lise tercih sonuçları mynet.com'da olacak TEOG MEB Tercih İşlemleri..MEB TEOG 2014 Tercih Sonuçları (e - Okul Veli Bilgilendirme Sistemi), TEOG Puan Hesaplama İşlemleri MEB TEOG Sonuçları, 2014 MEB TEOG Soru Ve Cevapları, TEOG Çıkmış Soru Ve Cevaplar, TEOG Sınav Sonuçları , TEOG Tercih Sonuçları, TEOG Milli Eğitim Bakanlığının Açıklama Yapmasıyla birlikte Her An Açıklanabilir, TEOG Tercih Sonuçları Öğrenmek İçin bu adreste kalınız..Lise Kayıt İşlemleri, Lise Kayıt Zamanları, Lise Tercihlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler.. TEOG Yerleştirme SOnuçları Tıkla Sorgula, Temel Ortaöğretime Geçiş SInavı (TEOG) Tercih Sonuçları Bugün Yarın Açıklanması Bekleniyor. TEOG 2014 MEB Tercih Sonuçları Açıklanır Açıklanmaz Haberimizde Olacak? TEOG Tercih SOnuçları Açıklandımı? 2014 MEB TEOG Lise Taban ve Tavan Puanları Belli Oldu, MEB TEOG 2014 Tercih Sonuçu Sorgulama Ekranı, MEB TEOG Sınavı 9 Ağustosta biiten Tercih İşlemlerinin Ardından Şimdi Sırada Tercih Sonuçlarının Açıklanmasına gelmişti. TEOG Tercihleri sona erdi, lise adaylarının heyecanlı bekleyişi sona erdi. TEOG Tercihleri açıklandı mı? Lise adayları heyecanla beklediği TEOG Yerleştirme sonuçları açıklanıyor mu? TEOG Sınav Sonuçları, TEOG Yerleştirme sonuçları açıklandı TEOG Tercih sonuçları bugün açıklandı. 2014-2015 TEOG Yerleştirme Takvimi. 2014 TEOG Tercih sonuçları. TEOG Yerleştirme sonuçları. Milli Eğitim Bakanlığı Lise tercih sonuçları mynet.com'da. TEOG Tercih Sonuçları açıklandı. TEOG Sorgulama Ekranı! TEOG tercih sonuçları öğren, TEOG sonuçları, Velilerin ve binlerce öğrencinin sabırsızlıkla beklediği TEOG tercih sonuçları açıklandı
 
Tercih yapan öğrencilerden, 1 milyon 57 bin 799'u A grubu tercihlerine, 78 bin 447'si B grubu tercihlerine yerleştirildi. Herhangi bir tercihte bulunmayan 134 bin 788 öğrenci ise Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir ortaöğretim kurumuna yerleştirildi.
 
Kesin kaydı yapılmış olan öğrencilerin, açık kontenjan bulunan başka bir ortaöğretim kurumuna yönelik yerleştirme nakli isteğinde bulunmaları halinde başvuranlar arasında puan üstünlüğü esas alınarak sistem üzerinden otomatik olarak nakil işlemleri gerçekleştirilecek. Nakil işlemi e-okul üzerinden yürütülecek.
 
OTOMATİK KAYDEDİLECEK
 
Kesin kayıt işlemi tamamlanan fakat bir özel ortaöğretim kurumuna nakil yaptırmak isteyen öğrencilerin velileri, ilgili özel ortaöğretim kurumuna şahsen başvuruda bulunmaları halinde kesin kayıt işlemleri yapılacak ve yerleştiği ortaöğretim kurumdan nakilleri e-okul üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilecek.Nakil işlemlerine ilişkin ilk başvurular, 25-28 Ağustos'ta alınacak ve sonuçlar 29 Ağustos saat 19.00'da ilan edilecek.
 
Boş kontenjan ilan edilecek
 
Başka bir resmi veya özel okula nakil talebinde bulunan öğrencilerden boşalacak kontenjanlar bir sonraki haftanın boş kontenjan listesinde yer alacak. Nakil talebi gerçekleşenler ve boş kalan kontenjanlar e-okul sisteminden ilan edilecek. 26 Eylül'den sonra yapılacak nakil başvuruları, ortaöğretim kurumları arasında nakil esaslarına göre taban puanlar esas alınarak gerçekleştirilecek.
 
TEOG Tercihleri sona erdi, lise adaylarının heyecanlı bekleyişi sona erdi. TEOG Tercihleri açıklandı mı? Lise adayları heyecanla beklediği TEOG Yerleştirme sonuçları açıklanıyor mu? TEOG Sınav Sonuçları, TEOG Yerleştirme sonuçları açıklandı TEOG Tercih sonuçları bugün açıklandı. 2014-2015 TEOG Yerleştirme Takvimi. 2014 TEOG Tercih sonuçları. TEOG Yerleştirme sonuçları. Milli Eğitim Bakanlığı Lise tercih sonuçları mynet.com'da. TEOG Tercih Sonuçları açıklandı. TEOG Sorgulama Ekranı! TEOG tercih sonuçları öğren, TEOG sonuçları, Velilerin ve binlerce öğrencinin sabırsızlıkla beklediği TEOG tercih sonuçları açıklandı
 
TEOG tercih sonuçları açıklandı
 
Yerleştirme sonuçları 22 Ağustos 2014 tarihinde saat 15:00 itibariyle açıklandı. Sonuçlar www.meb.gov.tr ve e-okul.meb.gov.tr internet adreslerinden yayınlanmaya başladı.
 
Yerleştirme sonrası nakil başvuruları 25 Ağustos 2014 tarihinde başlayıp haftalık periyotlarla 26 Eylül 2014 günü mesai bitimine kadar devam edecektir. Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği ile ilgili kılavuz esaslarına göre, kesin kaydı yapılmış olan öğrencilerin, açık kontenjan bulunan başka bir ortaöğretim kurumuna yönelik "yerleştirme nakli" isteğinde bulunmaları hâlinde başvuranlar arasında puan üstünlüğü esas alınarak sistem üzerinden otomatik olarak nakil işlemleri gerçekleştirilecektir. Resmi ya da özel bütün ortaöğretim kurumları arasındaki nakil işlemleri e-okul üzerinden yürütülecektir.
 
Kesin kayıt işlemi tamamlanan fakat bir özel ortaöğretim kurumuna nakil yaptırmak isteyen öğrencilerimizin velileri, ilgili özel ortaöğretim kurumuna şahsen başvuruda bulunmaları halinde kesin kayıt işlemleri yapılacak ve yerleştiği ortaöğretim kurumdan nakilleri e-okul üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Konyapol | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.